Visą spalio mėnesį Jūsų papuošalus į LP express terminalus arba su kurjeriu Lietuvoje pristatysime nemokamai


Apie mus


MIUTTO - tai autorinės juvelyrikos namai internete ir Vilniaus Senamiestyje. Įkurtas Linos Žičkienės 2012 m., prekinis ženklas sėkmingai auga ir plečia atstovaujamų juvelyrų skaičių.


Atsiradome norėdami suburti lietuvių autorių darbus į vieną erdvę, ir jų pagamintus ypatingus dirbinius pristatyti kuo galima plačiau pasaulyje, kad garsintų Lietuvos vardą. Dabar savo klientams siūlome ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių šiuolaikinės, modernios, autorinės juvelyrikos, nes grožio negali būti per daug. Pas mus rasite ir minimalistinių ir labiau tradicinių papuošalų, konceptualių, vienetinių ir mažų tiražų kolekcijų, įvairiausiomis technikomis ir medžiagomis sukurtų meno dirbinių. Išskirtinai atrenkame dirbinius tik iš tauriųjų metalų. Mes ieškome jaunų, ką tik pradedančių juvelyro karjerą menininkų ir dirbame su jau garsiais savo srityje autoriais, tad pasirinkti iš ko tikrai yra!


Nuo kitų skiriamės tuo, kad rodome išskirtinį dėmesį klientui, esame lankstūs prisitaikydami prie Jūsų poreikių - ar tai būtų pristatymo ypatumai, skubios dovanų paieškos ar individualaus papuošalo sukūrimas.


Kviečiame apsidairyti ir tikime, kad rasite kuo pradžiuginti save arba Jums brangų žmogų.


Iki malonaus

Lina