Balto aukso kolje su 5 deimantaisPenkios deimantų žvaigždės - nežemiškam stiliui kurti. Šis koljė - PRABA 750 duoklę choker'ių tema. Visi kolje ir gradinėlių ilgiai reguliuojami, todėl labai lengva derinti skirtingus vienu metu. 


Visi PRABA 750 papuošalai gali būti pagaminti iš geltono, raudono (rožinio) ir balto 585 prabos aukso, arba iš 750 prabos geltono aukso. Deimantų spalvą galite pasirinkti baltą arba juodą. Jei norite užsakyti kitokią metalo ir deimantų spalvų kombinaciją nei mes turime šiuo metu, susisiekite su mumis. Gamybos terminas bus apie 2 savaites. 


Apie:  PRABA 750 tai naujas ir inovatyvus aukštosios juvelyrikos prekinis ženklas. Metę sau iššūkį apeiti tradicinę aukso gavybos grandinę, kaip alternatyvą jie renkasi gaminti savo kolekcijas tik iš supirkto seno ir naujai perdirbto aukso. Ambicingi, etiški sprendimai neleidžia abejoti šių gamintojų skaidrumu, aukštais standartais ir įsipaireigojimu pakeisti tradicines juvelyrikos verslo taisykles. Be viso to, visi PRABA 750 papuošalai išskirtinai gaminami Europoje. 


Sudėtis: baltas perdirbtas 585 prabos auksas, 5 balti deimantai 0.076ct

  • Išmatavimai: grandinėlės ilgis 35 cm, 40 cm, 45 cm, detalė 4mm
  • Svoris: 2.43g.
  • Kodas: 0.13

  • Kita informacija:

  • Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes, paruoštas dovanojimui.

    Visi MIUTTO.COM papuošalai turi autoriaus vardoženklio įspaudą ir suprabuoti Lietuvos Prabavimo Rūmuose. 

    MIUTTO.COM yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre. 
355.00€
Aukso spalva: