Juodinto sidabro auskarai su turmalinu

Tai trapios elegancijos įsikūnijimas, kai juodinto sidabro liniją užbaigia gaiviai žalios spalvos turmalinas. Nereikia laukti progos, kad pasipuošti šiais auskarais. Jauskitės nuostabi kiekvieną dieną.

Apie: Ledinių jūrų laukai, šaltas Šiaurės spindėjimas, neįmanomas žmogaus laukas, jo tobulybės ilgesys - daug minčių kyla, žvelgiant į santūrių ir išgrynintų formų mažus daiktelius. UMI juvelyrika dažnai be įprasto puošnumo, greičiau tai ramus sukauptas žvilgsnis į pasaulį, savų išraiškos priemonių ieškojimas, bandymas mažiems juvelyrikos objektams suteikti minties gilumos. Žiedai, auskarai - lyg mažos skulptūros, atspindi šiaurietišką, asketišką kūrinių pobūdį ir per menininkės naudojamas medžiagas: sidabrą, kalnų krištolą, titnagą, skaidrius akmenis.
Sudėtis: sidabras 925, turmalinas
Išmatavimai: ilgis 9.6cm
Svoris: 6.3g
Autorius: Umi Jewelry
Kodas: 261101ox

Priežiūros rekomendacijos:
1.Kad juodinto sidabro papuošalai tarnautų ilgiau venkite jų tiesioginio kontakto su cheminėmis medžiagomis ir kosmetikos priemonėmis (muilas, parfumerija, įvairūs valikliai ir pan.)
2. Venkite mechaninio jų sąlyčio su kitais papuošalais ar kietais paviršiais.
3. Juodinto sidabro paviršiai ilgainiui gali šiek tiek nublukti.
4. Juodinto sidabro papuošalų negalima valyti su juvelyrikos priežiūrai skirtomis servetėlėmis ar skysčiais, nes taip nusitrina spalva.

Kita informacija:

Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes, paruoštas dovanojimui.
Visi MIUTTO.COM papuošalai turi atsakomybės ženklo įspaudą ir suprabuoti pagal LPR reikalavimus.
MIUTTO.COM (MB Proponamus) yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre.


115.00€