Pirkimas, pristatymas, grąžinimas ir keitimas


Miutto e-parduotuvėje prekės yra dviejų tipų:


Prekės su nurodyta kaina - šie dirbiniai yra sandėlyje ir juos išsiųsti galime per 1-2 darbo dienas.
Prekės, prie kurių nurodyta “Išankstinis užsakymas” - tai papuošalai, kurie bus gaminami tik užsakius (atlikus pirkimą). Kaina nurodyta prekės puslapyje. Tai gali užtrukti iki 14 d.d., priklausomai nuo tuometinio užimtumo, tad susisiekite aptarti tikslių terminų.

Apmokėjimas


Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis/debetinėmis kortelėmis per saugias mokėjimo sistemas (Paypal, Paysera), taip pat banko pavedimu per savo el.bankininkystės sistemą. Mokant pavedimu, užsakymas rezervuojamas 2 kalendorinėms dienoms, jei per tą laiką pavedimo negauname, užsakymą atšaukiame.

MIUTTO (MB PROPONAMUS) yra PVM mokėtojas, todėl kainos nurodomos eurais, su PVM mokesčiu.


Pakuotės


Visi MIUTTO papuošalai atkeliauja stilingose papuošalų dėžutėse, puikiai tinkančiose dovanoms.  Kai kurie autoriai (pvz. Agneta Bugytė, AAJ ir ASR) turi savo vardines dėžutes autoriniams papuošalams, jose ir pristatysime. Kitu atveju, įsigyti juvelyriniai dirbiniai supakuoti į MIUTTO juodas dėžutes, tinkamas ilgalaikiam dirbinių laikymui ir dovanojimui.


Pristatymas


Atsiimti prekes nemokamai galite mūsų salone The Place, Subačiaus 17, Vilniuje. 


Lietuvoje pristatome siunčiant per LP express kurjerį (5 EUR) arba į LP Express terminalus (3.50). Jei užsakymo suma viršyja 100 eur, siuntimas yra nemokamas. Užsakymus, atliktus iki 12 val. išsiųsime tą pačią dieną (jei prekė yra sandėlyje), po 12 val. - kitą darbo dieną. Pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos po apmokėjimo.


Europos Sąjungoje - siunčiame registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Kaina 10 EUR. Jei užsakymo suma viršyja 100 eur, siuntimas yra nemokamas. Išsiųsime per 1-2 darbo dienas (jei prekė yra sandėlyje), pristatymas dažniausiai užtrunka iki 7 darbo dienų.


Kitos šalys - siunčiame registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Kaina 15 EUR. Išsiųsime per 1-2 darbo dienas (jei prekė yra sandėlyje), pristatymas dažniausiai užtrunka iki 14 darbo dienų.


Skubus siuntimas - kartais pasipuošti arba dovanos reikia čia ir dabar, todėl reikalingas express pristatymas. Jei taip nutiko - rašykite arba skambinkite, ir sugalvosime geriausią būdą kaip tai padaryti.


Siunčiant į užsienį, pasidomėkite importo ir muitinių galimais mokesčiais.


Grąžinimas ir keitimas


Mes siekiame ir tikimės, kad Jūs savo naująjį papuošalą mylėsite ir žavėsitės juo, bet jei dėl kokių nors priežąsčių juvelyrinis dirbinys neatitiks Jūsų reikalavimų, galite jį grąžinti atgal arba apkeisti NEMOKAMAI. Tai reiškia, kad grąžinsime jums ne tik pinigus už prekę, bet ir už siuntimą (išsaugokite siuntimo čekį).


Gražinti arba apkeisti galite per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo datos. Per tą laikotarpį susisiekite su mumis ir mes atsiųsime formą kurią reikės užpildyti ir atsiųsti su grąžinama preke. Papuošalo nenešiokite ir laikykite jį originalioje pakuotėje.


Svarbu grąžinant:


   - Negalime pasiūlyti grąžinimo personalizuotiems (pvz. išgraviruotiems) arba individualiai užsakytiems ir pagamintiems papuošalams.

    - Grąžinami ar keičiami papuošalai turi būti nedėvėti, originalioje nepažeistoje pakuotėje su etiketėmis ir sertifikatais (jei tokie buvo), grąžinimo forma.

    - Siunčiant prekes atgal privalu naudoti registruotą siuntimą, nes už prekes dabar atsakote Jūs.

     - MIUTTO neatsako už siuntimo metu sugadintas ar prarastas prekes. Taip nutikus, pinigai nebus grąžinami.

      - Nesuderinti grąžinimai ir pasibaigus grąžinimo terminui nebus priimami ir išsiunčiami atgal pirkėjui.

       - Importo ir muitinių mokesčiai negrąžinami.