Žiedų dydžiai


Visi MIUTTO žiedų dydžiai pateikiami pagal žiedo vidinio diametro išmatavimus, dydžių sistemą naudojamą Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Jei žinote savo žiedo dydį kitoje sistemoje, lentelėje suraskite atitikmenį.


Jei nesate tikri dėl žiedo dydžio, užsukite į vietinę papuošalų parduotuvę ir paprašykite pamatuoti arba susiekite su mumis aptarti geriausio būdo nustatyti kokio dydžio žiedo Jums reikia.


SVARBU: Savarankiškas bandymas be specialių prietaisų išmatuoti piršto/žiedo diametrą gali būti netikslus. Dėl to rekomenduojame susisiekti su mumis ir susipažinkite su žiedų dydžio keitimo taisyklėmis apačioje.


Žiedų didinimas ir mažinimas

Norime, kad Jūsų naujasis papuošalas Jums idealiai tiktų, todėl MIUTTO komanda kartu su juvelyrais yra pasirengę padėti jei žiedo dydis ne visai tinkamas. Priklausomai nuo dizaino ir atlikimo kai kuriuos žiedus galima lengvai sumažinti arba padidinti, kai kuriuos - ne. Jei manote, kad reikia keisti Jūsų žiedo dydį - susisiekite su mumis pasitarti. Atminkite, kad dydžių keitimas gali užtrukti ir kainuoti papildomai.


Žiedų individualus užsakymas

Jei nerandate Jums reikalingo žiedo dydžio, arba Jums patinkančio žiedo neįmanoma sumažinti ar padidinti, galite užsakyti žiedą pagal Jūsų reikalavimus. Svarbu nepamiršti, kad net atkartojant to paties žiedo dizainą, jis gali kažkiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje, nes visi papuošalai yra rankų darbo, taip pat gali skirtis naudojamo akmens atspalvis ar skaidrumas. Tačiau, užsakydami praktiškai naują dirbinį, galite rinktis kitą akmens spalvą, metalą ar kitas detales.

Norėdami aptarti individualų užsakymą arba tiesiog pasitarti, susisiekite su MIUTTO darbuotojais Jums patogiu būdu ir mes pasistengsime padėti.