Balto aukso žiedas su deimantu


Tai žiedas, nurodantis kelią į naujausias tendencijas, privalomas aksesuaras mėgstančioms nešioti daug žiedų! Jį galite nešioti virš piršto vidurinio sąnario arba tradiciškai apačioje. Juk akivaizdu, kad visos privalome turėti besvorį deimantą žaidžiantį tarp pirštų.


Visi PRABA 750 papuošalai gali būti pagaminti iš geltono, raudono (rožinio) ir balto 585 prabos aukso, arba iš 750 prabos geltono aukso. Deimantų spalvą galite pasirinkti baltą arba juodą. Jei norite užsakyti kitokią metalo ir deimantų spalvų kombinaciją nei mes turime šiuo metu, susisiekite su mumis. Gamybos terminas bus apie 2 savaites. 


Apie:  PRABA 750 tai naujas ir inovatyvus aukštosios juvelyrikos prekinis ženklas. Metę sau iššūkį apeiti tradicinę aukso gavybos grandinę, kaip alternatyvą jie renkasi gaminti savo kolekcijas tik iš supirkto seno ir naujai perdirbto aukso. Ambicingi, etiški sprendimai neleidžia abejoti šių gamintojų skaidrumu, aukštais standartais ir įsipaireigojimu pakeisti tradicines juvelyrikos verslo taisykles. Be viso to, visi PRABA 750 papuošalai išskirtinai gaminami Europoje. 


Sudėtis: perdirbtas 585 prabos auksas, balti deimantai ~0.023ct

  • Išmatavimai: lankelis 1mm.
  • Turimas dydis:  Reikia kito dydžio? Susisiekite su mumis. Kaip parinkti žiedo dydį?
  • Svoris: 1.45g.
  • Kodas: 0.09

  • Kita informacija:

  • Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes, paruoštas dovanojimui.

    Visi MIUTTO.COM papuošalai turi autoriaus vardoženklio įspaudą ir suprabuoti Lietuvos Prabavimo Rūmuose. 

    MIUTTO.COM yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre.

215.00€