Vasario 16 d. mūsų salonas nedirbs, tačiau vasario 16, 17 ir 18 d. MIUTTO stendą rasite Lietuviškų prekių ženklų mugėje PC Panorama. Kviečiame užsukti! 

Juodinto sidabro žiedas "Deep red object" su granatu


Juodinto sidabro žiedas su facetuotu granatu. Sodrios spalvos granatas prabangiai atrodo juodinto sidabro apsode. Granatas simbolizuoja aistrą ir ištikimybę, tai gyvybės ir energijos akmuo. Šis žiedas puikiai tiks ir ypatingam vakarui pasipuošti, ir paįvairinti jūsų kasdieną.


Apie:  Ledinių jūrų laukai, šaltas Šiaurės spindėjimas, neįmenamas žmogaus laukas, jo tobulybės ilgesys - daug minčių kyla, žvelgiant į santūrių ir išgrynintų formų mažus daiktelius. UMI juvelyrika dažnai be įprasto puošnumo, greičiau tai ramus sukauptas žvilgsnis į pasaulį, savų išraiškos priemonių ieškojimas, bandymas mažiems juvelyrikos objektams suteikti minties gilumos. Žiedai, auskarai - lyg mažos skulptūros, atspinti šiaurietišką, asketišką kūrinių pobūdį ir per menininkės Ūlos Gurgždienės naudojamas medžiagas: sidabrą, kalnų krištolą, titnagą, skaidrius akmenis.


Sudėtis: sidabras 925, granatas

  1. Išmatavimai: lankelis 1mm, detalės aukštis 7mm,  0.9 x 0.7cm
  2. Turimas dydis: 16 (1vnt). Reikia kito dydžio? Susisiekite su mumis. Kaip parinkti žiedo dydį?
  3. Svoris: 6.5g
  4. Kodas: 261211

  5. Kita informacija:
  6. Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes, paruoštas dovanojimui.

    Visi MIUTTO.COM papuošalai turi atsakomybės ženklo įspaudą ir suprabuoti pagal LPR reikalavimus.

    MIUTTO.COM yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre.

170.00€