Sidabrinis žiedas "Smoke" su dūminiu kvarcu

Vietomis juodinto sidabro žiedas su dūminiu kvarcu. Facetuotas, sodriai rudos spalvos dūminis kvarcas sužibės ant Jūsų rankos savo gilia tamsa. Šis žiedas gali tapti gražiu Jūsų įvaizdžio akcentu tiek kiekvieną dieną, tiek ruošiantis iškilmingam vakarui.


Apie:  Ledinių jūrų laukai, šaltas Šiaurės spindėjimas, neįmenamas žmogaus laukas, jo tobulybės ilgesys - daug minčių kyla, žvelgiant į santūrių ir išgrynintų formų mažus daiktelius. UMI juvelyrika dažnai be įprasto puošnumo, greičiau tai ramus sukauptas žvilgsnis į pasaulį, savų išraiškos priemonių ieškojimas, bandymas mažiems juvelyrikos objektams suteikti minties gilumos. Žiedai, auskarai - lyg mažos skulptūros, atspinti šiaurietišką, asketišką kūrinių pobūdį ir per menininkės naudojamas medžiagas: sidabrą, kalnų krištolą, titnagą, skaidrius akmenis.


Sudėtis: Sidabras 925, dūminis kvarcas.

 1. Išmatavimai: lankelis 1mm, detalė 1 x 1cm
 2. Turimas dydis: Reikia kito dydžio? Susisiekite su mumis. Kaip parinkti žiedo dydį?
 3. Svoris: 5,2g.
 4. Kodas: 261208

 5. Rekomendacijos:

  1. Kad auksuoti ir juodinti papuošalai tarnautų ilgiau, venkite jų tiesioginio kontakto su cheminėmis medžiagomis ir kosmetikos priemonėmis (muilas, parfumerija, įvairūs valikliai ir pan.)

  2. Venkite mechaninio jų sąlyčio su kitais papuošalais ar kietais paviršiais.

  3. Auksuoti ir juodinti paviršiai ilgainiui gali nublukti.

  4. Auksuotų ir juodintų papuošalų negalima valyti su juvelyrikos priežiūrai skirtomis servetėlėmis ar skysčiais, nes taip nusitrina aukso ir juodinimo spalva.


  Kita informacija:


  Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes, paruoštas dovanojimui.

  Visi MIUTTO.COM parduodami papuošalai turi autoriaus vardoženklio įspaudą ir suprabuoti pagal LPR reikalavimus.

  MIUTTO.COM (MB Proponamus)  yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre.

120.00€