Auksuoti sidabro auskarai "Svajokliai"


Tai pora svajoklių. Užmerkę akis jie svajoja apie naujas keliones, būsimus įspūdžius, neatrastus kraštus. Egzotiški, paslaptingi, pozityvūs.  

Kiekvienas sidabrinis veidukas ir šypsena formuoti išskirtinai rankomis, todėl šiek tiek skiriasi tuo pabrėžiant išskirtinumą. Rinkitės auksuotus arba tiesiog sidabrinį variantą ir derinkite su pakabukais iš tos pačios kolekcijos. 

Sudėtis: sidabras 925.

Išmatavimai: 1.5cm x 0.8cm.

Svoris: 4g

Autorius: Dovile Jewellery

Apie: Dovilė Kondrašovaitė kuria šiuolaikišką, kasdienai skirtą juvelyriką kuri išsiskiria faktūromis. Visi kūriniai atlikti tik rankiniu būdu, siekiant išlaikyti kiekvieno jų unikalumą ir savitumą. Autorė šiuo metu gyvena ir dirba istoriniame juvelyrikos kvartale (Jewellery Quarter) Birmingham mieste, Jungtinėje Karalystėje. Dovilės sidabro kolekcija pristatoma ir platinama išskirtinai Miutto galerijoje.

Kodas: 301002au

 1. Priežiūros patarimai:
 2. 1. Kad auksuoti papuošalai tarnautų ilgiau venkite jų tiesioginio kontakto su cheminėmis medžiagomis ir kosmetikos priemonėmis (muilas, parfumerija, įvairūs valikliai ir pan.)

  2. Venkite mechaninio jų sąlyčio su kitais papuošalais ar kietais paviršiais.

  3. Auksuoti paviršiai ilgainiui gali šiek tiek nublukti.

  4. Auksuotų papuošalų negalima valyti su juvelyrikos priežiūrai skirtomis servetėlėmis ar skysčiais, nes taip gali būti pažeista aukso danga.


  Kita informacija:

 3. Papuošalus supakuojame į stilingas dėžutes paruoštas dovanojimui.

  Visi MIUTTO.COM parduodami papuošalai suženklintii pagal LPR reikalavimus. 

  MIUTTO.COM (MB Proponamus)  yra registruotas Lietuvos Prabavimo Rūmų registre. 

89.00€